Moderná prírodná medicína

Z lásky k prírodnej liečbe

Spoločnosť Pascoe Naturmedizin patrí v Nemecku k firmám s najbohatšou tradíciou v oblasti prírodnej liečby. Rodinný podnik, ktorý v tretej generácii vedie Jürgen F. Pascoe sa od svojho prvého obchodného roku 1895 vypracoval na jedného z najväčších národných a medzinárodných výrobcov prírodných liečebných prostriedkov. V súčasnosti pracuje v našom pôvodnom sídle v Gießene, na pobočke v rakúskej Viedni a v dcérskom podniku v Toronte, v Kanade, približne 200 zamestnancov.

Alternatívna medicína
Do portfólia spoločnosti Pascoe patrí približne 200 prírodných liečebných prípravkov. Patria k nim rastlinné lieky, prípravky s vysokou dávkou vitamínov, komplexné prírodné liečivá a výživové doplnky. Rôznorodosť liečebných prostriedkov pritom zohľadňuje komplexné požiadavky na zdravotné produkty. Úspech spoločnosti je potvrdený aj medzinárodne: naše výrobky exportujeme do viac ako 30 krajín po celom svete a export má neustále stúpajúcu tendenciu.

Zdravie z prírody 
Náš úspech sa opiera o viacero pilierov: vysokú kvalitu produktov, intenzívny výskum účinných látok, dlhoročné skúsenosti, prácu s technológiami na najvyššej úrovni, povedomie udržateľnosti s ohľadom na ekológiu, sociálne záležitosti a ekonómiu, ako aj zmysel pre individuálne potreby našich klientov.

Spoločne pre zdravie ľudí
V centre nášho myslenia a konania sú pritom vždy ľudia: naši klienti, ktorým našimi produktmi napomáhame k lepšiemu zdraviu a kvalite života, naši partneri v lekárňach, ambulanciách využívajúcich prírodnú liečbu či priamo lekárskych ambulanciách, naši odborníci v oblasti prírodnej liečby, ktorí sa s nami delia o svoje bohaté vedomosti, naši zamestnanci, ktorí sa s láskou a svedomito starajú o najvyššiu kvalitu – jednoducho všetci, ktorí ako malé dieliky mozaiky prispievajú k veľkému úspechu spoločnosti Pascoe Naturmedizin.

Nechajte sa aj vy nadchnúť kúzlom prírodnej liečby. Vaše zdravie vám poďakuje.