Qualitätsanspruch

Kvalita nás odlišuje

Zdravie je najväčšie bohatstvo.

Pri nákupe liekov a iných zdravotníckych produktov preto myslite na overenú kvalitu prípravkov Pascoe.

Keď ide o vaše zdravie, mali by ste staviť na kvalitu.

Pri výbere oblečenia, auta alebo bývania kladie väčšina ľudí na prvé miesto kvalitu – porovnávajú, zvažujú a sú ochotní investovať viac. Kde však, ak nie pri vlastnom tele, by sme mali mať tie najvyššie požiadavky na kvalitu? Naše telo je v konečnom dôsledku jediné telo, ktoré máme, preto by sme sa oň mali starať čo najpozornejšie.

Svoje zdravie nenechávajte na náhodu

Výber toho správneho prípravku vôbec nie je jednoduchý. V drogériách a supermarketoch nás lákajú údajne výnimočné prípravky sľubujúce dlhodobú účinnosť a maximálnu znášanlivosť. Ale kto z nás presne vie, kde a ako boli vyrobené, z akých surovín a či tieto diskontné produkty aj naozaj pomáhajú? Naším kľúčom je dôvera. Ako stredne veľký rodinný podnik, ktorý spravuje už tretia generácia, poskytujeme najvyššiu kvalitu – a samozrejme „Made in Germany”! Čo ešte robíme pre svoje zdravie?

Viac ako 125 rokov...

je meno Pascoe prírodná medicína zárukou rovnako vysokej kvality. V globalizovanom svete plnom tvrdej konkurencie je nevyhnutná silná podniková kultúra, aby bola naša spoločnosť konkurencieschopná a dobre pripravená čeliť výzvam budúcnosti. Aj tu sme priekopníkmi.

  • V procese výroby od rastliny na poli až po hotový liek podliehajú naše lieky viacerým kontrolám kvality.
  • Základom kvality liekov spoločnosti Pascoe prírodná medicína je poctivý výber osiva. 
  • Pre naše prírodné lieky používame výlučne vysokohodnotné suroviny. Veľké množstvo rastlín sa pestuje v našom regióne v okolí Gießenu.
  • Ak je to možné, pestovanie liečivých rastlín prebieha biologicky a kontrolovane. Kladieme pritom dôraz na to, aby sa nepoužívali pesticídy ani herbicídy.
  • Ručný zber je obzvlášť šetrný a zachováva cenný východiskový materiál pre výrobu našich účinných látok. Každú rastlinu potom dôkladne skontrolujú naši botanici a farmaceuti: Len tie najlepšie sa budú ďalej spracovávať.
  • Obsah účinnej látky v našich liekoch je štandardizovaný, čo znamená, že každá liekovka, každá tuba a každá tableta obsahuje vždy tú istú účinnú látku v rovnakej koncentrácii.
  • Presne stanovený výrobný protokol zaručuje, že prípravky sú zakaždým rovnaké. Kontrolovanými klinickými štúdiami overujeme účinnosť jednotlivých zložiek. Profitujte aj vy zo skúseností nadobudnutých desaťročiami. Už viac ako 50 rokov máme vlastné výskumné oddelenie.
  • Na optimalizáciu našich výrobkov a zabezpečenie ich kvality využívame moderné technológie. Počas celého výrobného procesu sa striktne riadime smernicami GMP (Good Manufacturing Practices), teda odporúčaniami k správnej výrobnej praxi. Je to súbor medzinárodne platných pravidiel pre výrobu liekov, zdravotníckych pomôcok, potravín a krmív.